Mizandrija nėra feminizmas

Kas nėra feminizmas? Mizandrija nėra feminizmas. Mizandrija tėra neapykanta vyrams. Čia nėra jokių lygių teisių, o yra tik neapykanta.

Mizandrijos logika yra paprasta: joje nėra logikos.

Mizandrijos persunktas personas labai lengva atpažinti iš tipiškų pasisakymų:

  • Kas čia leido komentuoti tam vyrui?
  • Kaip vyras gali būti feministas?
  • Ką gali vyras suprasti apie moterų problemas?
  • Visi vyrai yra kiaulės, niekšai blogis.
  • Visos problemos tik dėl vyrų

Mizandrija tėra neapykanta ir iš jos kylanti panieka. Neapykanta kyla iš baimės ir neteisingumo jausmo. Kai vaikystėje patiriame smurtą ar šilumos trūkumą, mes nusprendžiame, kad pasaulis aplink mus yra blogas. Ir imame gintis, imame kovoti – net ir su tais, kas duoda mums šilumą.

Toks neurotiškas supratimas neatneša nieko gero, nes jis tiesiog neteisingas. Vienas iš tokių neurotiškų pasaulio vertinimų ir vadinasi mizandrija.

Mizandrijos persunktos personos mato feminizme kovą ir todėl iš visų jėgų lenda į feminizmą, bandydamos savo neurotines problemas ir įsivaizdavimus iškišti kaip esą tikrą feminizmą. Bet tai nieko bendro neturi su feminizmu.

Daugelis vyrų lygiai taip pat būna apsikrėtę mizoginija – tai tokia pati neapykanta ar panieka moterims. Tokie mizoginai irgi tapatina mizandriją su feminizmu, nes tiesiog bijo priažinti moterų teises. Tai lygiai taip pat absurdiška ir neteisinga.

Labai svarbu skirti mizandriją nuo feminizmo. Tai nesuderinami dalykai.

Tagged , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos