Kas blogai su feminizmu? Blogai tai, kas nėra feminizmas.

Jūs paklausite, kas blogai su feminizmu, o aš atsakysiu: su feminizmu blogai yra tai, kas nėra feminizmas, bet pateikiama kaip esą feminizmas.

Nereikia į feminizmą kišti nesusijusių dalykų.

Kas nėra feminizmas?

  • Feminizmas nėra tai, kas yra neapykanta ir diskriminacija. Mizandrija – neapykanta vyrams ir diskriminacija, paremta aiškinimais, kad vyrai yra blogi tuo, kad yra vyrai – tai nėra feminizmas. Tai yra lyčių nelygybės idėja – tai yra antifeminizmas.
  • Feminizmas nėra aiškinimai, kad esą vyrai ir moterys vienodi. Vyrai ir moterys turi skirtingus kūnus, todėl ir skiriasi. Realybės neigimas – tai nėra feminizmas. Tai tiesiog durnumas.
  • Feminizmas nėra kažkokios marksistinės idėjos apie tai, kad reikia moterimis pasinaudoti, norint stiprinti klasių kovą, didinti prieštaras ir kelti revoliucijas. Marksizmui nelygios moterų teisės tėra tik įrankis. Naudotis moterų diskriminacija vardan savo tikslų – tai irgi moterų išnaudojimas. Tai yra antifeminizmas.
  • Feminizmas nėra išnaudojimo idėjos, kai moterys įdarbinamos už mažesnį atlyginimą ar kai verčiamos dirbti darbus, kurių negali dirbti, prisidengiant aiškinimais, kad moterys esą lygios ir tegul dirba kaip lygios. Tai antifeminizmas, pridengtas demagogijomis.
  • Feminizmas nėra aiškinimai, kad „jei jau moterys nori teisių, tegul ir mušasi kaip vyrai“. Tai net ne antifeminizmas, o tiesiog mėšlinas debilizmas.

Feminizmas yra apie tai, kad moterys yra tokie pat lygiateisiai žmonės, kaip ir kiti. Su lygiomis teisėmis ir lygiomis atsakomybėmis.

Tagged , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos